Zamknij okno

IV Memoriał im. Macieja Kozłowskiego w piłce nożnej

W dniu 29 listopada na hali widowiskowej MOSiR w Zgierzu odbył się Memoriał im. Macieja Kozłowskiego w piłce nożnej rocznika 2003 i młodszych. To już IV edycja imprezy poświęconej pamięci zmarłego w 2010 Macieja Kozłowskiego - aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego oraz sportowca, który grał w piłkę nożną w III lidze w Klubie Sportowym Boruta w Zgierzu oraz wychowywał się na obiektach MOSiR w Zgierzu.

W turnieju piłkarskim wzięło udział 5 zgierskich szkół podstawowych: SP10, SP3, SP4, SP5, SP8. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym. Zwycięzcą IV Memoriału została Szkoła Podstawowa nr 5 nie przegrywając żadnego spotkania. Drugie miejsce przypadło Szkole Podstawowej nr 4. Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 8. Najlepszym strzelcem turnieju został Filip Aleksandrzak (SP5) a najlepszym bramkarzem Adrian Przybylski (SP4).

Puchary, pamiątkowe dyplomy i medale dla wszystkich drużyn były uroczyście wręczane przez rodziców Macieja Kozłowskiego oraz Zastępców Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego i Bohdana Bączaka.