Zamknij okno

V Memoriał im. Macieja Kozłowskiego - 30.11.2014 r.


Setka małych zawodników z całego regionu łódzkiego powalczy o trofea w piątym już memoriale w halowej piłce nożnej dziesięciolatków im. Macieja Kozłowskiego. Turniej rozegrany zostanie w niedzielę 30 listopada w hali MOSiR (ul. Wschodnia 2) w Zgierzu.

Maciej Kozłowski - patron memoriału - szerszej publiczności znany ze znakomitych aktorskich kreacji w filmach takich jak: "Kingsajz", "Mów mi Rockefeller", "Kiler", czy "M jak Miłość", w swoim rodzinnym Zgierzu dał się poznać także jako sportowiec, fan i propagator futbolu.

W wieku 16 lat zadebiutował w trzecioligowej Borucie Zgierz z którą rozegrał około stu meczów. Już jako gwiazda był jednym z piłkarzy Reprezentacji Artystów Polskich (pod wodzą Olafa Lubaszenki). Zawsze podkreślał, że piłce w życiu wiele zawdzięcza.

Po jego śmierci zgierskie środowiska sportowe postanowiły uczcić pamięć Macieja Kozłowskiego, nadając jego imię memoriałowi w halowej piłce nożnej dla młodych zawodników, organizowanemu przez MKP Boruta i MOSIR Zgierz.

Tegoroczny memoriał odbędzie 30 listopada 2014 r., w hali MOSIR, w Zgierzu, w godz. 8.30-15.30.

Jak co roku uczestnikami będą dziesięcioletni zawodnicy, dla których gra w piłkę nożną to przede wszystkim pasja i radość. W tym roku w rozgrywkach wezmą udział między innymi zawodnicy LKS Rosanów, KS Zjednoczeni Stryków, GLKS Andrespolia, UKS Bzura Ozorków, KS Pelikan Łowicz, KS Kutno, ZKS Włókniarz Zgierz, Oranje Sport Konin oraz MKP Boruta Zgierz.

V Memoriał w halowej piłce nożnej im. Macieja Kozłowskiego, Hala MOSiR w Zgierzu, ul. Wschodnia 2, godz. 8.30-15.30.

Patronat: Prezydent Miasta Zgierza
Organizatorzy: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu oraz MKP Boruta Zgierz

18.11.2014 r.
Na podst.
www.mkpboruta.pl/

Data publikacji: 2014-11-19 14:28

.(c) 2000-2002 Urząd Miasta Zgierza. Wszelkie prawa zastrzeżone.