Zamknij okno

FAMILY CUP w Kolarstwie Górskim - 20.06.2015 r.


MDK w Zgierzu zaprasza do udziału w XX edycji Amatorskich Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup.

Plakat     Kategorie     Trasa

Już dziś dołączcie do kolejnej XX edycji Amatorskich Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Kolarstwie Górskim Family Cup. Niesamowite emocje, niezapomniane wrażenia, zdrowa rywalizacja i wielka dawka adrenaliny. Pakujcie kaski, bidony, zabierajcie dzieci i dziadków.

Zawody są bardzo atrakcyjne dla wszystkich miłośników rowerowych szaleństw. Skupiają kolarzy z całego województwa łódzkiego (Łódź, Brzeziny, Zgierz, Stryków, Ozorków, Głowno, Aleksandrów Łódzki) - łącznie ok. 150 osób. Oprócz dobrej zabawy i niezapomnianej przygody, organizatorzy zapewniają zawodnikom dyplomy, puchary i nagrody.

Po zakończeniu zawodów odbędzie się losowanie nagród spośród wszystkich zawodników - bez względu na zajęte miejsce. Wszystkie osoby oraz rodziny, które zdobędą w zawodach miejsca 1-6 zyskają prawo startu w Ogólnopolskim Finale Mistrzostw. Imprezie towarzyszy piknik dla dzieci - gry i zabawy plastyczne, malowanie twarzy, itp.

Termin: 20 czerwca 2015 r. (sobota)

Miejsce: Zgierz - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "MALINKA"

Biuro organizacyjne zawodów: czynne od godz. 9:00 do 10.30

Zapisy: do 19.06.2015 r. na stronie www.familycup.com.pl lub w MDK (ul. Długa 42), tel.: (42) 719 08 52, e-mail: mdkzgierz@o2.pl.

Start najmłodszej kategorii: godz. 10.30.

Wpisowe (wpisowe zawiera: ubezpieczenie, organizację imprezy):

  • dla dzieci i młodzieży do 16 roku życia - 10 zł
  • dla osób od 17 lat - 20 zł

UWAGA:

Zgłoszenia na zawody przyjmowane są do dnia poprzedzającego zawody. Osoby zgłaszające się w dniu zawodów (zapisy tylko w godzinach 9:00-10:30) obowiązuje powiększona o 50% stawka opłaty startowej.

W związku z wprowadzeniem od 2009 roku nowoczesnego systemu kontroli i pomiaru czasu zawodnika, każdy uczestnik będzie wyposażony w chip, który wydawany będzie w zamian za dokument tożsamości lub kaucję w wysokości 50 zł. Kaucja lub dowód tożsamości ma być gwarancją zwrotu chipa zaraz po zakończeniu zawodów.

Osoby nieletnie muszą okazać pisemną zgodę rodziców/prawnych opiekunów na start w zawodach. Każdy zawodnik musi posiadać kask. Uczestnicy zawodów zobowiązani są do zapoznania się z REGULAMINEM ZAWODÓW.

http://mdkzgierz.pl/

Data publikacji: 2015-05-27 12:42

.(c) 2000-2002 Urząd Miasta Zgierza. Wszelkie prawa zastrzeżone.