Zamknij okno

VI Memoriał im. Macieja Kozłowskiego w piłce nożnej


W dniu 13 grudnia 2015 roku w hali widowiskowej MOSiR w Zgierzu odbył się Memoriał im. Macieja Kozłowskiego w piłce nożnej rocznika 2005 i młodszych.

To już VI turniej memoriałowy poświęcony pamięci zmarłego w 2010 Macieja Kozłowskiego - aktora teatralnego, filmowego i telewizyjnego oraz sportowca, który grał w piłkę nożną w III lidze w Klubie Sportowym Boruta w Zgierzu oraz wychowywał się w Zgierzu.

Organizatorami Memoriału był Miejski Klub Piłkarski Boruta Zgierz oraz MOSiR Zgierz. Zmagania chłopców obserwowanie były przez obecnych na turnieju rodziców Macieja Kozłowskiego oraz Prezydenta Miasta Zgierza Przemysława Staniszewskiego.

W turnieju, który był rozgrywany na całej długości hali wzięło udział 12 drużyn z województwa łódzkiego. Zwycięzcą VI Memoriału została Akademia Piłkarska z Łodzi. Drugie miejsce przypadło Włókniarzowi Pabianice. Trzecie miejsce zdobył Górnik Łęczyca. Czwartą pozycję w całym turniej zajął gospodarz, Boruta Zgierz.

Puchary, pamiątkowe dyplomy i medale dla wszystkich drużyn były uroczyście wręczane przez rodziców Macieja Kozłowskiego oraz Dyrektora MOSiR Witolda Królewiaka.

www.mosir.zgierz.pl

Data publikacji: 2015-12-18 11:11

.(c) 2000-2002 Urząd Miasta Zgierza. Wszelkie prawa zastrzeżone.